V domu omejili obiske
k.e.
20. 1. 2020, 12.12
Radio Kum
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Zaradi poslabšanja epidemiološke situacije in povečanega pojava virusnih obolenj so nekatere slovenske bolnišnice že omejile obiske pacientov. V trboveljski bolnišnici zaenkrat še niso omejeni. So pa obiske omejili v Domu starejših Hrastnik, saj so zabeležili večje število stanovalcev z viroznimi težavami. Do nadaljnjega gre lahko k enemu stanovalcu na obisk samo ena zdrava oseba na dan.