© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Zobozdravnik pri Sv. Tomažu bo koncesionar


tednik
Senka Dreu
7. 6. 2024, 21.00
Posodobljeno
18. 12. 2025 · 11:24
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

Svetniki so prižgali zeleno luč za podelitev zobozdravstvene koncesije Jovanu Peševskemu, ki je že zdaj zobozdravnik v Svetem Tomažu, a v okviru Zdravstvenega doma Ormož.

1717766333_pexels_zobozdravnik.jpg
Arhiv Štajerskega Tednika

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

»Prijavil se je na razpis, občinski svet je dal pozitivno mnenje, zato se postopek za pridobivanje koncesije nadaljuje, saj je treba pridobiti še druga soglasja,« je povedal župan Mirko Cvetko.

Spomnimo, da je lani jeseni svoja vrata odprla tudi dolgo pričakovana lekarniška podružnica, ki se je v novem poslovno-stanovanjskem objektu v središču Svetega Tomaža pridružila fizioterapiji. Lekarno, ki je odprta trikrat na teden, vodi Janja Kos, delovni čas pa so skušali kar najbolj prilagoditi delovnemu času zdravnice Tamare Černezel v ambulanti splošne medicine. Nove pridobitve so bili občani zelo veseli, saj v bližini lekarne doslej niso imeli; najbližji sta namreč v Juršincih in Ljutomeru.

E-novice · Zdravje

Navdihujoči nasveti, zdrave navade in vsebine za boljše počutje, vitalnost in notranje ravnovesje neposredno v vaš e-nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.