© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Tokrat vabijo dijake


dolenjski-list
T. J. G.
25. 1. 2011, 00.00
Posodobljeno
04. 02. 2011 · 10:00
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

kri.jpg
T. J. G.
Foto: T. J. G.

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

V ponedeljek, 31. januarja, Območno združenje Rdečega križa Novo mesto vabi dijake in zaposlene Srednje zdravstvene in kemijske šole Novo mesto na krvodajalsko akcijo, ki bo na Centru za transfuzijsko dejavnost Novo mesto, v Splošni bolnišnici Novo mesto, od 7. do 10.30.

Vabljeni vsi, ki lahko darujete kri in se počutite zdravi, ste stari 18 let in več, ste dijaki in v zadnjem času (ženske 4 mesece, moški 3 mesece) niste darovali krvi. Seveda pa vabljeni tudi ostali.

Za sprejem je potreben osebni dokument s fotografijo.

E-novice · Zdravje

Navdihujoči nasveti, zdrave navade in vsebine za boljše počutje, vitalnost in notranje ravnovesje neposredno v vaš e-nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.