Iz Hrastnika odhajajo zdravnice
K.E.
25. 9. 2019, 09.32
Google.com
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Na včerajšnji seji so hrastniški svetniki med drugim govorili tudi o Zdravstvenem domu Hrastnik in odhodu dveh zdravnic.
V.d. direktorja Gregor Pajič nam je zaupal, da odhajata ginekologinja Jelka Markovič Grahek in zdravnica Monika Agrež, ki odhaja v ZD Trbovlje.
Več v spodnjem posnetku.