© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

25 študentov in dijakov "častilo pol litra" krvi


dolenjski-list
M. M.
20. 4. 2010, 13.30
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

kri.jpg
T. J. G., arhiv DL
Foto: T. J. G., arhiv DL

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

Novomeško združenje Rdečega križa je v sodelovanju z Društvom novomeških študentov včeraj na Centru za transfuzijsko dejavnost Novo mesto organiziralo študentsko krvodajalsko akcijo. Prvič so jo izvedli v sodelovanju z vsemi študentskimi organizacijami in je bila po besedah sekretarke Barbare Ozimek uspešna.

Akcije »Častim pol litra« se je namreč udeležilo 25 študentov in dijakov, večina od njih pa je kri darovala prvič. »Vsem se zahvaljujemo za njihovo dobrodelnost in jih vabimo, da jo ohranijo še v bodoče,« ob tem pravi Ozimkova.

E-novice · Zdravje

Navdihujoči nasveti, zdrave navade in vsebine za boljše počutje, vitalnost in notranje ravnovesje neposredno v vaš e-nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.