(FOTO) V ponedeljek na Agri tudi o namakanju in stanju v verigi preskrbe s hrano
Ponedeljek na sejmu Agra je bil namenjen govedorejcem, živilcem in veterinarjem, bil pa je tudi dan gastronomije, ekološkega kmetijstva in države partnerice Japonske. Potekali so tudi številni posveti, okrogle mize in predavanje, eno najpomembnejših glede na aktualne razmere je bilo zagotovo predavanje o namakalnih sistemih in posvet o stanju v verigi preskrbe s hrano. Obenem je potekalo tudi ocenjevanje goveje živine. Utrinke tretjega sejemskega dne je v objektiv ujel Jure Zauneker.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.