© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Špela Grošelj na Studiu D


dolenjski-list
18. 2. 2011, 00.00
Posodobljeno
12:57
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

img_8368.jpg
Arhiv Lokalno.si

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

img_8378.jpg
Voditeljica na Studiu D Klavdija Kerin in Špela Grošelj

Pevka Špela Grošelj je po osmih letih sodelovanja v zasedbah, nazadnje smo jo poznali kot članico skupine Atomik Harmonik, začela samostojno pot. Prvi komad samostojne kariere 'Moč srca' je predstavljala na Studiu D, spregovorila je seveda tudi o snemanju videospota, za katerega so igralce iskali na javni avdiciji ... Za letošnjega oktobra je Špela napovedala svoj CD, s Klavdijo Kerin se je pogovarjala tudi o svoji zaroki itd.

Skratka, vse podrobnosti so na voljo v spodnji tonski priponki, vključno z dvema Špelinima pesmima:

E-novice · Estrada

Najbolj vroče zgodbe iz zakulisje iz sveta znanih dostavljene neposredno v vaš e-nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.

spela.mp3

Špela Grošelj s Klavdijo Kerin na Studiu D


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.