Tudi o dividendah
Velenje, 3. julija – Delničarji Gorenja bodo na danes med drugim odločali o izplačilu dividend.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Uprava in nadzorni svet predlagata, da se od 4,2 milijona evrov lanskega bilančnega dobička za izplačilo dividend nameni 1,4 milijona evrov oz. šest centov bruto na delnico. Preostanek dobička v višini 2,7 milijona evrov bi po predlogu ostal nerazporejen.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.