Energetiki bodo stavkali
Slovenija – Stavka v energetiki bo.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Tako so včeraj sporočili sindikati dejavnosti energetike. Začela se bo 4. aprila in naj bi po besedah predsednika Branka Sevčnikarja trajala 18 dni, s tem, da jo bodo stopnjevali. Vodstvu Holdinga slovenske elektrarne očitajo več slabih poslovnih odločitev, med katerimi je tudi odločitev o predčasnem odplačilu kredita evropski investicijski banki. S tem so izgubili 10 milijonov evrov kar presega strošek plač 175 delavcev , ki naj bi jih v TEŠ-u odpustili. Odgovorne v državi, še zlasti pa upravljalce državnega premoženja pozivajo, naj nemudoma odpokličejo odgovorne za to katastrofo.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.