© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Politika / stran 173

protest, beograd.jpg

Protestniki v Novem Sadu vdrli v mestno hišo

Predstavniki srbske opozicije so danes vrli v mestno hišo v Novem Sadu in jo za kratek čas zasedli. To so po lastnih navedbah storili v znak podpore protestnim zahtevam študentov po novembrskem zrušenju nadstreška na železniški postaji v Novem Sadu, v katerem je umrlo 15 ljudi.

G.G./STA
17. 1. 2025, 21.20

© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.