Vdrli v E.Leclerc in pograbili iPhone
Ponoči so vlomilci uspešno vdrli v mariborski trgovski center E.Leclerc.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Neznanci naj bi v trgovski center vstopili skozi stranski vhod, ki je sicer tik ob glavnem vhodu. Skozi stene prodajaln so si nato utrli pot do notranjosti centra. Tam so vdrli v prodajalno Sgermobi in po prvih podatkih pobrali večje število iPhonov, poroča spletni portala maribor24.si. Povzročili naj bi za več kot 50.000 evrov škode.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.