V dobrem tednu dni pet okvar
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
»Oskrba z vodo na Šrangi, v Jablanu in na Malem Vrhu je katastrofalna, okvare se vrstijo ena za drugo, brez vode smo po nekaj ur, tudi šest in več. Lani praktično nismo imeli vode kar nekaj dni,« je v nekaj besedah stanje v teh mirnopeških vaseh orisal razburjeni domačin. Zgodilo se je, da je bilo od 28. decembra lani do 8. januarja letos na sistemu pet okvar, vode pa je za krajši čas zmanjkalo tudi 15. januarja.
Na občini se težav zavedajo, kako jih nameravajo rešiti, pa sta novinarki Mojci Žnidaršič odgovarjala Andrej Kastelic iz mirnopeške občinske uprave in Istok Zorko iz novomeške Komunale v aktualni številki Dolenjskega lista.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.