Pozor! Omet odpada!
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Na portalu smo ob sodelovanju naših bralcev med drugim že opozarjali na nevarne cestne odseke in udarne jame, a nevarnost včasih zapreti - iz zraka.
Na novice@lokalno.si smo prejeli fotografijo in naslednji zapis bralca iz Krškega:
''Takole pa se je zgodilo včeraj popoldne po 16. uri v starem mestnem jedru v Krškem pred bivšo Mercatorjevo "Železnino". Sedanji lastnik pa je novomeško cestno podjetje CGP. Še sreča, da ni bilo tisti trenutek nikogar spodaj. Si lahko mislite, kaj bi se lahko zgodilo. Avtomobili pa itak nič ne čutijo. Sosed ima celo težave s to stavbo. V klet mu namreč teče voda in še marsikaj drugega, a kljub večkratnim opozorilom in obvestilih se še ni nič premaknilo. Seveda samo na strehi. Mogoče bo samo najhujše kaj premaknilo, kot velikokrat doslej. Morajo padati žrtve ali hiše???
Lep pozdrav iz Krškega 2010.''
Zgodbo bomo nadaljevali, upamo, da še danes. Z odgovori lastnika stavbe.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.