VIDEO: Bršljinski rap
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Mladi novomeški rapper Side MC je poleti snemal video za svoj prvi singel "Repaš, a?." Video je ekipa posnela v nekdanjem objektu Novoteksa v Bršljinu. Side MC-u je pri prvencu pomagal tudi uveljavljeni ljubljanski raper Zlatko.
Na to nas je opozoril Matic Eržen in predlagal, da video objavimo tudi lokalci, ''da se malo vidi, da se tudi na našem koncu ustvarja''. Se popolnoma strinjamo z Maticem :)
Tukaj sta torej Side MC in Zlatko: