Uvrstitve domačih gimnastičark
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
V petek,18. februarja, je v Sevnici potekalo Občinsko prvenstvo v C-programu ženske športne gimnastike (ŽŠG), ki ga je izvedlo Gimnastično društvo Sevnica. Med najmlajšimi telovadkami–cicibankami je 1. mesto v gimnastičnem mnogoboju (preskok, bradlja, gred, parter) osvojila Tina Rupar (38,10 točke), 2. mesto Ela Senica (37,00 točke) in 3. mesto Nika Šibilja (36,20 točke).
Med mlajšimi deklicami C-programa je 1. mesto osvojila Ana Bedek (36,90 točke), 2. mesto Ajda Pirc (36,50 točke) in 3. mesto Maja Ajdnik (35,6 točke).
V konkurenci starejših deklic je 1. mesto osvojila Iva Marc (35,20 točke), 2. mesto Lucija Jazbec (34,70točke) in 3. mesto Maša Dernovšek (34,10 točke).
Tekst in foto: RenZor
Kjer je šport doma
Dnevni izbor najnovejših rezultatov, tekem in zgodb iz sveta športa, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.