© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.
Utrinek z dopusta v Vrsarju
Čas branja 1 min.

Ogorčena bralka Ajda: 41 evrov za žensko pest kalamarov, kokakolo in vodo


R.M.
27. 6. 2026, 12.02
Posodobljeno
13:09
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

Bralka Ajda je z nami delila neprijetno izkušnjo z dopusta v Vrsarju. Kot opozorilo drugim dopustnikom, naj bodo previdni.

profimedia-1007571653.jpg
Profimedia
Fotografija je simbolična.

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

Kot pravi, sta v petek okoli 22.45 s partnerjem obiskala eno od gostiln v Vrsarju. Naročila sta lignje na žaru in ocvrte. Ko je natakar prinesel hrano, sta šokirana obnemela nad velikostjo porcij. »Partner je prejel zelo majhno porcijo ocvrtih lignjev, približno v velikosti manjše ženske pesti, sama pa sem prejela le dva manjša lignja na žaru, velika približno kot moj kazalec. Hrana je bila postrežena na majhnem ozkem pladnju,« je pojasnila.

Pogovor je hitro postal neprijeten

Za vsako porcijo so jima zaračunali 16 evrov, skupaj z vodo in kokakolo je račun znašal 41 evrov: »Ob tako majhnih porcijah in tako visokem računu sva dobila občutek, da naju želijo izkoristiti kot turista. Ko sva opozorila na nesorazmerje med ceno in količino hrane ter izrazila nestrinjanje z računom, je pogovor postal zelo neprijeten. Po najinem mnenju sta se lastnik in ženska, ki je bila z njim, do naju vedla nespoštljivo.«

Naposled plačala pol manj

»Povedala sem, da se mi zaračunani znesek zdi neupravičen in da bom v primeru vztrajanja pri takem računu poklicala policijo. Na koncu se je lastnik strinjal, da namesto 41 evrov plačava 20 evrov. Kljub temu, da sva dogovorjeni znesek poravnala, sva imela občutek, da naju želijo čim prej odstraniti iz lokala in naju pozivali, naj odideva,« je nadaljevala.

Preberite še

Naslednji dan se je celo opravičil

Kot je še povedala, so se naslednji dan naključno srečali v trgovini, kjer se je lastnik v prisotnosti drugih ljudi javno opravičil za nastalo situacijo.

»S tem želim opozoriti druge turiste, naj bodo pri naročanju pozorni na cene in velikost porcij ter naj v primeru nesoglasij vztrajajo pri mirnem in korektnem reševanju sporov,« je še poudarila.

Svet24

Prva stran dneva

Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.

Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.