Ormožanke pred Gorišničankami
V športni dvorani OŠ Ormož je konec novembra v organizaciji Zavoda za šport potekalo območno tekmovanje v rokometu za starejše učenke letnika 2009 in mlajše. Tekme so trajale dvakrat 12 minut.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Napeto je bilo že v polfinalnih dvobojih, saj sta si zmagovalni ekipi že zagotovili nastop v četrtfinalu državnega tekmovanja. Uspelo je ekipama OŠ Ormož in OŠ Gorišnica, ki sta se nato pomerili za naslov območne prvakinje. V napetem obračunu so na koncu daljšo potegnile igralke iz OŠ Ormož, razlika pa je bila minimalna ...
Preberite več v Štajerskem Tedniku
Kjer je šport doma
Dnevni izbor najnovejših rezultatov, tekem in zgodb iz sveta športa, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.