Cestni delavci so imeli danes polne roke dela v Slovenj Gradcu, kjer se je najprej na tamkajšnjo obvoznico okoli 13. ure s hriba prikotalila skala, štiri ure kasneje pa so morali posredovati tudi pri kraju Ožbalt v občini Podvelka, so sporočili iz republiškega centra za obveščanje.