Zakaj letos Festival cvička uvaja prispevek za obiskovalce?
»Kako to, da letos vstop ni več popolnoma brezplačen?« je vprašanje, ki ga v zadnjih dneh pogosto slišijo organizatorji.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Odgovor je preprost: ker želijo obiskovalcem ponuditi še več.
Festival cvička se je v zadnjih letih močno razvil. Program je večji, glasbeni izvajalci bolj prepoznavni, kulinarična ponudba bogatejša, organizacija zahtevnejša. Letos festival prvič še izraziteje povezuje:
- vinsko kulturo,
- družinsko dogajanje,
- vrhunsko zabavo,
- lokalno gastronomijo,
- in pristno dolenjsko identiteto.
Prispevek 10 € ni klasična vstopnina. Obiskovalec z njim prejme:
- dva degustacijska bona,
- spominski festivalski kozarec,
- dostop do večernega dogajanja pod šotorom.
Organizatorji poudarjajo, da želijo s tem ohraniti kakovost dogodka, tudi v prihodnjih letih ter obiskovalcem ponuditi še boljšo festivalsko izkušnjo.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.