Včeraj so v Novem mestu potekali tradicionalni, že enajsti Skoki v vodo s Kandijskega mostu, potekali so v kategorijah skoka na noge in figurativnega skoka. Kolesarsko društvo Zverinice pa je skoke popestrilo že drugo leto zapored, saj so ob Kandijskem mostu skakali v Krko tudi s kolesi.