Revija kegljačev
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Včeraj je bilo s tekmovanjem Revija kegljačev zaključeno kegljaško leto 2010 v Območni kegljaški skupnosti Novo mesto.
Kegljačice so nastopile v Novem mestu. Zmagala je Katja Šribar (Trebnje) z 556 podrtimi keglji pred Novomeščanko Ano Barbo z 539 in mlado Trebanjko Niko Radelj s 536 keglji.
V Kanižarici pa so moči pomerili moški. Prvi dve mesti sta šli v Novo mesto. Zmagal je Petar Radonič z 588 podrtimi keglji pred Dušanom Pavlinom z 570, tretji pa je bil Črnomaljčan Tomo Bojič z 567 keglji.
V tekmovanju za kegljačico oz. kegljača leta 2010 je v ženski konkurenci prvo mesto prepričljivo osvojila Katja Šribar (Trebnje), pri moških pa z malenkostno prednostjo Sandi Mržljak (Bela krajina).
Miro Miklavčič,
tehnični vodja OTS Novo mesto
Kjer je šport doma
Dnevni izbor najnovejših rezultatov, tekem in zgodb iz sveta športa, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.