© 2026 Media partner agencija d.o.o. - Vse pravice pridržane.

Deseti turnir med vasmi Pišece 2011


dolenjski-list
Za ŠD Orlica Pišece Tadej Škof
29. 6. 2011, 08.00
Posodobljeno
08:26
Deli članek
Facebook
Kopiraj povezavo
Povezava je kopirana!
Deli
Velikost pisave
Manjša
Večja

pisece_vasi.jpg

Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.

Google logo
Svet24 logo

Nastavi

V nedeljo, 26.6.2011, je v organizaciji Športnega društva Orlice Pišece potekal nogometni turnir med vasmi KS Pišece. Turnir je zaznamoval odlična organizacija in še boljše igre ekip.

V finalu sta se pomerili ekipi iz Pavlove vasi in Podgorja. Po rednem delu je bil rezultat izenačen tri proti tri in sledili so penali. V igri sreče so zmagali igralci iz Pavlove vasi in tako dvignili že peti pokal za najboljše med vasmi. Za največje presenečenje pa so poskrbeli mladi igralci Pavlove vasi, ki so z borbenostjo in srčno igro prišli vse do tretjega mesta. Četro mesto so osvojili ekipa Pišec.

Najboljši strelec je bil Marko Rožman iz Pavlove vasi. Najboljši vratar je po oceni občinstva bil Toni Župan.

Za konec lahko samo še pohvalimo predsednico ŠD Orlice Pišece Nino Markovič in njeno ekipo, ki je turnir organizirala in izpeljala na najvišjem nivoju.

Vse, ki pa si želite Pišece spoznati še bližje, pa vas vabimo na 4. kolesarsko turistično vožnjo, ki bo v soboto 9.7.2011 s štartom ob 9.00 uri pred Vilo Silvo Marijo.

Svet24

Kjer je šport doma

Dnevni izbor najnovejših rezultatov, tekem in zgodb iz sveta športa, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.

Hvala za prijavo!

Na vaš e-naslov smo poslali sporočilo s potrditveno povezavo.

Z oddajo e-poštnega naslova se prijavim na uredniške e-novice. Odjava je možna kadar koli prek povezave »Odjava« v vsakem sporočilu. Več v Politiki zasebnosti.


© 2026 Media partner agencija d.o.o.

Vse pravice pridržane.