Nekateri so za vroče ...
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Čeprav je šele začetek aprila in nas do kopalne sezone v reki Kolpi ločita vsaj dva meseca, smo na kopališču Otok pri Primostku v fotografski objektiv te dni že ujeli dve mladi kopalki, ki sta se prišli ohladit v hladno reko.
Karmen in Eva, mladi Novomeščanki, sta tako pogumno plavali v Kolpi, ki ima trenutno temperaturo nekaj več kot dvanajst stopinj Celzija.
Dekleti sta torej zaplavali v mrzli reki in tako dokazali, da je duh mladosti močnejši od trenutno nizkih temperatur belokranjske lepotice ...
pozdrav
Tomislav Urh
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.