Kylie Minogue razkrila ponovno bitko z rakom
Kylie Minogue, ki se je leta 2005 že borila z rakom dojke, je v novi Netflixovi dokumentarni seriji razkrila, da se je morala z njim spoprijeti še enkrat.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Njena za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Ko je leta 2005 pri komaj 36. letih zbolela prvič, je Kylie Minogue o svoji bitki z rakom dojke spregovorila javno. Spomnimo, da so takrat mediji pograbili to zgodbo in o vsaki malenkosti intenzivno poročali, kar je pevki, ki se je morala posvečati zdravljenju, zagotovo jemalo prepotrebne moči.
Zdaj je 57-letnica razkrila, da se je rak v začetku leta 2021 vrnil. Takrat je bil svet v primežu pandemije koronavirusa in odločila se je, da bo tokrat svojo bitko bila v tišini.
Tako je o tem spregovorila šele zdaj in ob tem povedala, da se ne čuti dolžne, da o svojih zdravstvenih težavah govori pred vsem svetom. Priznala je, da jo je ponovna diagnoza 'povsem sesula in da je bila le lupina tega, kar je bila nekoč'.
O tem je priljubljena avstralska pevka spregovorila v novi dokumentarni seriji o njenem življenju, ki si jo je moč ogledati na Netflixu. Priznala je, da je bolezen ponovno premagala, da pa je o njej skrivoma že spregovorila javno; bolezen je namreč navdihnila pesem Story, ki jo je izdala leta 2023.
Omenjeno dokumentarno serijo si je moč sicer ogledati od danes naprej; ta je sestavljena iz treh epizod, sledi pa pevkinemu življenju od njenih igralskih začetkov do velikega uspeha v glasbi, hkrati pa govori tudi o vseh padcih, ki so se ji zgodili vmes.