Za uničeno otroštvo dobila 5000 evrov odškodnine
Vrhovno sodišče je najstniškemu dekletu iz okolice Murske Sobote priznalo 5000 evrov odškodnine za uničeno otroštvo, piše časnik Večer. Dekle je bilo od sedmega leta v središču napetega boja za skrbništvo, med drugim so jo s sodnim izvršiteljem, v spremstvu policistov poskušali odtrgati od mame in jo izročiti očetu.