Kema II v kvalifikacije za prvo ligo
Pomurske ekipe v namiznem tenisu so v tej sezoni dosegle izjemen uspeh. Člani in članice Keme so se uvrstili v končnico prve lige, med elito pa se lahko prebijejo tudi mladi Pucončani.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Medtem ko se bodo člani Keme v končnici prve lige v polfinalu pomerili z ravenskim Interdiskontom, so se po zmagi nad Letriko iz Vrtojbe s 5 : 3 (Blažka Harkai 2, Ana Kovačec 1, Ema Crnkovič 1) v končnico z osvojenim tretjim mestom, kar je njihov najboljši dosežek doslej, nepričakovano uvrstile tudi članice Keme. Puconsko slavje so dopolnili še igralci Keme II, ki so se v drugi ligi z drugim mestom uvrstili v kvalifikacije za prvo ligo. V zadnjem krogu so premagali ljubljansko Ilirijo s 5 : 0 (Jure Smodiš 2, Jan Lipič 2, Nino Šegula 1) in kočevski Melamin s 5 : 1 (Smodiš 2, Šegula 2, Lipič 1). Za vstop med elito se bodo pomerili z Vesno iz Zaloga. Svoj cilj je izpolnila tudi Sobota, ki je z osvojenim osmim mestom ostala v drugi ligi. V zadnjem krogu je ugnala Melamin s 5 : 3 (Miha Jamšek 3, Gregor Kocuvan 2) in Ilirijo s 5 : 0 (Jamšek 2, Luka Šantavec 2, Kocuvan 1).
Kjer je šport doma
Dnevni izbor najnovejših rezultatov, tekem in zgodb iz sveta športa, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.