Vozne površine bodo očistili v drugi polovici marca
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Delavci Javnega podjetja Komunala Zagorja so se po zimskih mesecih lotili čiščenja mestnih ulic in javnih površin. Tako te dni z voznih površin in površin za pešce strojno odstranjujejo pesek in ostanke soli.
Po zaključku zimske sezone, torej po 15. marcu, bodo očistili še vozne površine na lokalnih in krajevnih cestah.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.