Včeraj je potekal posvet »Spoštujmo hrano, spoštujmo planet«, s katerim je Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano (MKGP) skupaj z Ministrstvom za okolje, podnebje in energijo (MOPE) ter partnerji obeležilo četrti slovenski dan brez zavržene hrane.