Snega manj, posipnega materiala več
Pod minulo sezono zimskega vzdrževanja cest sta potegnila črto tudi koncesionarja v Šaleški dolini, podjetji PUP Velenje in Andrejc Šoštanj.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
V obeh so ocenili zimsko sezono 2016/2017 kot povprečno, z manj pluženja, a večjo porabo posipnega materiala. V podjetju PUP ocenjujejo, da so tega porabili za približno 30 odstotkov več kot prejšnjo sezono. Predvsem so porabili več soli, 550 ton zaradi snežne deske v letošnjem januarju.
Prva stran dneva
Dnevni izbor najpomembnejših zgodb doma in po svetu, dostavljen neposredno v vaš e-poštni nabiralnik.