Kot je Mandić dejal na sobotnem srečanju v Domu kulture, ne verjame, da bo oblast prisluhnila zahtevam opozicije. Poudaril je, da so vladajoči lahko v skrbeh, saj sta vladi v Makedoniji in Romuniji padli zaradi mnogo manj ljudi, ki so bili na ulicah, kot je bilo to za časa zadnjih protestov v črnogorskem glavnem mestu. »Nam poti ne bodo določali tisti, ki hodijo v tuje ambasade in sprašujejo za smer. Naša pot ne sme biti določena zunaj Črne gore, naša pot je svoboda,« je nadaljeval Mandić. Povedal je tudi, da se ne bo sestal s predsednikom vlade Milom Đukanovićem in predsednikom parlamenta Rankom Krivokapićem. Srečanje so zaključili s protestnim shodom, ki se ga je udeležilo več sto ljudi.
Demokratična fronta je sicer opozicijska stranka, sestavljena iz treh strank. Leta 2012 je nastopila na volitvah proti vladajoči Demokratični stranki socialistov. Na volitvah je takrat dobila 22,8 odstotka glasov in postala najmočnejša opozicijska stranka v parlamentu.
Njena.si
Inina zgodba: to je recept za njeno popolno preobrazbo
JAVNOST RAZDELJENA GLEDE VSTOPA V NATO
Država naj bi decembra dobila povabilo za vstop v Nato, temu pa stranka nasprotuje, s čimer gradi politično alternativo vladajoči stranki. Tudi v tej državi se tako srečujeta interes Rusije, ki ne želi videti države v Natu, in ZDA, ki vstop podpirajo. Vprašanje pa je razdelilo javnost na dva dela. Ena izmed anket je pokazala, da je 36,6 odstotka Črnogorcev za vstop, nasprotuje pa mu 37,3 odstotka državljanov.