Charles »Tex« Watson
Danes 71-letni Watson, kot že njegovo ime pove, prihaja iz Dallasa. Veljal je za Mansonovo desno roko. Bil je med štirimi ljudmi (poleg še treh članic kulta), ki so avgusta 1969 vstopili v dom Sharon Tate in jo v osmem mesecu nosečnosti brutalno ubili. Obenem so ubili štiri njene goste, ki so bili takrat v hiši. Naslednjo noč so ubili še Lena in Rosemary LaBianco, ko so vdrli v njuno hišo. Watson zaporno kazen preživlja v Kaliforniji, oblasti pa ga ne želijo uslišati v prošnji, da bi ga izpustili na prostost. Kot nekateri drugi člani kulta, se je Watson obrnil k bogu in leta 1981 celo postal duhovnik. Njegova družina je v njegovem imenu Wikipedii poslala pet strani popravkov glede njegove biografije. V njih so bile zapisane tudi takšne podrobnosti, kot je, da eni od žrtev iz denarnice ni vzel 70 dolarjev. Zanikal je tudi, da bi ga klicali Nori Charlie, kar so nato umaknili s spletne strani Wikipedia.
Patricia Krenwinkel
Je rekorderka po najdaljšem stažu v zaporu med ženskami v Kaliforniji. Tudi ona je sodelovala pri ubojih Sharon in para LaBianca. Priznala je tudi, da je zabodla eno od žrtev Abigail Folger. Bila je tista, ki je na zid napisala Helter Skealter. Danes je stara 69 let. O takratnem početju je pred tremi leti spregovorila tudi javno. Kot je dejala, se je povsem predala Mansonu in ni niti vedela, da lahko postane takšna oseba. Tudi njena usoda je bila že v otroštvu tragična, saj je njena mama jemala droge, družina pa ji je razpadla. Svojo uteho je zato našla v Mansonovi skupini, saj želela in potrebovala nekoga, ki jo bo imel rad in bo skrbel zanjo, toda, kot je dejala, si je s tem uničila celotno življenje.
Clem Grogan
Medtem ko so 9. avgusta 1969 ubili Sharon in njene goste, je Grogan ostal v avtomobilu. Dva tedna pozneje pa je sodeloval pri uboju Donalda Shee, ki so ga sprva ustavili in prosili za prevoz, nato pa mučili in ubili. Bil naj bi tisti, ki je uničil ferrarija Dennisa Wilsona, ko so bili na obisku pri slavni glasbeni skupini Beach Boys. Skupaj še s sedmimi iz skupine so ga obsodili na smrtno kazen in nato kazen spremenili v »zgolj« dosmrtni zapor. Vendar so ga leta 1985, ko je pomagal locirati, kje je telo umorjenega Shee, izpustili iz zapora. Sodnik se je odločil, da psihično ni bil sposoben koordinirati svojih zločinov. Bil naj bi samo lutka v Mansonovih rokah ter preveč omamljen in pijan, da bi deloval po svoji volji. Danes ima 66 let.
Leslie Van Houten
Danes 86-letna članica Mansonovega kulta je bila obsojena uboja para LaBianca. Čeprav se ne ve, ali je bila takrat 19-letna Van Houtnova zraven, ko so zagrešeni zločini, je še vedno v zaporu. V nasprotju z ostalimi je prihajala iz premožnejše in urejene družine. Tudi ona je že večkrat želela priti na prostost, vendar je kalifornijski guverner Jerry Brown zavračal njene pozive. Kot je dejal, je še vedno nevarna za družbo. Septembra so ji končno odobrili pogojni izpust na svobodo, vendar bodo pred tem 150 dni spremljali njeno vedenje. Na koncu pa bo Brown ocenil, ali je primerna za življenje na prostosti. Že dolgo pred tem so nekateri verjeli, da bo izmed vseh prva prišla na prostost.
Bruce Davis
Davis je bil obsojen na dosmrtno kazen zaradi uboja glasbenika Garyja Hinmana in kaskaderja Donalda Shee. V Mansonov kult je prišel kot scientolog, ki so ga zaradi uporabe drog vrgli iz te verske skupine v Kaliforniji aprila 1969. Bil je eden najpomembnejših članov kulta, saj je skrbel za ponarejanje osebnih izkaznic in krajo kreditnih kartic, s čimer je zagotavljal financiranje in delovanje kulta. Čeprav pri umorih ni bil zraven, je bil tudi on obsojen na dosmrtno kazen. Od takrat se je, čeprav v zaporu, poročil, postal oče in celo dokončal doktorat iz filozofije. Kljub temu je tudi njemu guverner Kalifornije Brown do zdaj vedno zavrnil prošnjo za izpustitev iz zapora.
Linda Kasabian
Čeprav ni sodelovala v ubojih, je do mesta ubojev prepeljala ostale člane kulta. Obtožili so jo sodelovanja pri zločinih, vendar je kot priča tožilstva dobila imuniteto. Potrebovali so nekoga, ki bi pričal o dogajanju. Po sojenju se je danes 68-letna Kasabianova umaknila pred mediji in javnostjo v New Hampshire. Obojni so to odločitev že takrat imeli za kontroverzno. Da se je še vedno gibala onkraj zakona, se je pokazalo leta 1996, ko so jo skupaj s hčerjo aretirali zaradi posedovanja drog in orožja. Hčerka je za eno leto odšla v zapor, Linda pa se je spet uspešno izognila kazni in privolila v zdravljenje zaradi odvisnosti od mamil. V zadnjem intervjuju leta 2009 je dejala, da je na poti k ozdravitvi.
Mary Brunner
Bila je prva članica kulta, skupaj z Mansonom sta nato novačila dekleta, da so se jima pridružile v »družini«. Mansonu je aprila 1968 rodila tudi sina Valentina »Pooh Beara« Mansona. Ko so se zgodili umori zakoncev LaBianca in Sharon Tate, je bila aretirana zaradi prevare, povezane s kreditnimi karticami. Prisotna pa je bila med umorom Garyja Hinmana, ki ga je zadušila z blazino, potem ko so ga zabodli. Tudi njej so zaradi pričanja proti ostalim ponudili imuniteto. Toda pozneje se je zaradi tega počutila slabo. Leta 1971 je s skupino somišljenikov želela ugrabiti letalo, da bi osvobodila Mansona. Načrt so odkrili, medtem ko jih je policija aretirala zaradi kraje orožja. Pozneje je bila aretirana tudi zaradi kraje kreditnih kartic in oboroženega ropa. Leta 1977 so jo pomilostili, nato pa je spremenila ime. Glede nje se je izgubila vsaka sled. Danes je stara 73 let.
Susan Atkins
Je umrla leta 2009 v zaporu leta 2009 v 62. letu starosti zaradi raka na možganih. Sodelovala je pri nekaj umorih, tudi umoru Sharon Tate. Pred tem ji je dejala: »Ženska nimam usmiljena zate,« preden je z nožem zaklala 26-letno nosečo Sharon. Ona je bila tudi tista, ki je na zid s krvjo svojih žrtev napisala »svinja«. Že preden je, ko je bila stara 20 let, spoznala Mansona je imela, sicer hčerka alkoholika, divje življenje in zaradi kriminalna pristala v zaporu. Čeprav je želela dobiti pogojno kazen s sklicevanjem na svojo bolezen, je niso nikoli izpustili iz zapora.
Lynette Fromme
Ker ni prisostvovala nobenemu izmed umorov in ni sodelovala pri njih je na sodišču niso obsodili. Kljub temu je člane klana vztrajno podpirala pred sodiščem in tam kampirala v njihovo podporo. Na sodišče pa je prišla leta 1975 po tem, ko je želela ubiti takratnega predsednika ZDA Geralda Forda. Vendar se pištola takrat ni sprožila, agentje tajnih služb pa so jo nato zrušili na tla. Obsojena je bila na dosmrtni zapor, tudi v njem pa si je še vedno dopisovala z Mansonom. Iz njega je želela pobegniti leta 1987. Kljub temu so jo leta 2009, ko je dopolnila 60 let po 34 letih prestane zaporne kazni izpustili na prostost.