Nina Ošlak: »Jutro? Ni šans!«
Nino Ošlak je nedvomno eden najbolj vsestranskih in priljubljenih glasbenikov pri nas. Izjemni pevec, vrhunski avtor in producent nas z nalezljivimi melodijami navdušuje že leta.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Stop za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Veliki zmagovalec občinstva na Popevki s čudovitim hitom Med nama niza uspeh za uspehom, ob tem pa ustvarja največje uspešnice tudi za druga znana domača imena. Ta edinstveni glasbeni talent si je v pestrem urniku vzel čas in ekskluzivno odgovoril na naša kratka vprašanja.
Film ali serija?
Dober film, čeprav so zadnje čase kratke serije lahko zelo kul.
Rdeča preproga ali kavč doma?
Kavč.
Jutro ali noč?
Jutro? Ni šans. (smeh) Noč!
Kava ali macha?
Kava, čez led, prosim.
Sladko ali slano?
Sladko.
Selfi ali profesionalna fotografija?
Profesionalna fotografija.
Instagram ali realno življenje?
Realnost.
Slava ali mir?
Mir.
Velika produkcija ali indie projekt?
Velika produkcija.
Plan ali improvizacija?
Dober plan, ki pušča prostor tudi improvizaciji.
Ekipa ali solo?
Ekipa!
Oboževalci ali kritiki?
Oboževalci!
Kitara ali harmonika?
Harmonika, seveda.
Adrenalin ali rutina?
Adrenalin.
DM ali telefonski klic?
Klic, obvezno.