Zaradi rehabilitacije Saša Avsenika so morali v ansamblu sprejeti to potezo
Ansambel Saša Avsenika je zaradi Saševega okrevanja prilagodil število in dolžino nastopov. Zato se še toliko bolj veselijo koncertov, ki so dostopni vsem.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Njena za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Sašo Avsenik s svojim ansamblom v Sloveniji in tujini nadaljuje glasbeno dediščino svojega dedka Slavka Avsenika. Vseeno pa so v zadnjih mesecih zaradi njegovih zdravstvenih težav nastopi nekoliko redkejši oziroma bolj ekskluzivni.
»Ansambel Saša Avsenika je v zadnjih letih igral ogromno število veselic, potem pa smo se v tej fazi, zaradi Sašovih težav z roko oziroma zdaj že zaradi njegovega okrevanja, odločili za nekoliko krajše nastope. Če igraš krajše nastope, je posledično to zelo velikokrat pogojeno z vstopnino, ker se pač organizatorji ne morejo zaslužiti s hrano in pijačo,« nam je zaupal Matic Plevel, kitarist in menedžer zasedbe Ansambel Saša Avsenika.
Vseeno pa boste v glasbi in energiji Ansambla Saša Avsenika lahko uživali že prihodnji petek, 22. maja, ob 20. uri v prestolnici. Ansambel bo namreč na velikem brezplačnem koncertu nastopil ob praznovanju šestega rojstnega dne nakupovalnega središča Aleja.
»Tako da zdaj letos po večini igramo na vstopnino in to, da igramo brez vstopnine v središču Ljubljane, tudi s tako produkcijo, ker moram reči, da sem oder že videl in to ni čisto navaden oder, bo zelo dobro za pogledati, pa vse ostalo. To je pač kar redka priložnost, ki se jo splača izkoristiti. Tako da lepo vabimo vse, da se nam pridružite 22. maja v Aleji na našem koncertu,« je še zaključil Matic.