Tony Cetinski mladega pevca razglasil za svojega naslednika
Priznani glasbenik je enemu od mlajših kolegov namenil kompliment, ki ga na glasbeni sceni ne slišiš prav pogosto.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Njena za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Priljubljeni hrvaški pevec Tony Cetinski je med velikim koncertom v zagrebški Areni praznoval svoj 57. rojstni dan in razkril, kdo je po njegovem mnenju njegov naslednik. Občinstvu se je za čestitke in dolgoletno podporo zahvalil z besedami: “Vi ste moje najlepše rojstnodnevno darilo,” in obljubil največjo zabavo doslej. Med triurnim koncertom je postregel s svojimi največjimi uspešnicami, energija med odrom in občinstvom pa je bila izjemna.
Prav poseben trenutek večera je bil prihod mlajšega glasbenega kolega Marka Kutlića, ki ga Tony podpira že od začetka njegove kariere. Tokrat pa je šel še korak dlje. “Iščem naslednika in mislim, da mi je Kutlić najbližje. Hvala, ker si prišel nocoj in še polepšal moj rojstnodnevni žur,” je dejal legendarni glasbenik.
Za Marka Kutlića je to res neverjeten kompliment. Pevec je glasbeno pot začel kot frontman skupine Pravila igre, kjer je hitro osvojil občinstvo, zlasti številne oboževalke, ki so mu ostale zveste tudi po začetku samostojne kariere. A poleg glasbe je pogosto polnil tudi rumene naslovnice zaradi zasebnega življenja. Veliko zanimanja je vzbudila njegova ločitev pri komaj 22 letih. Z nekdanjo soprogo Marijo, s katero ima sinova Petra in Pavla, je bil poročen samo leto in pol.
Po ločitvi je štiri leta preživel v zvezi s pevko Antonelo Đinđić. Leta 2022 sta prek družbenih omrežij sporočila, da se razhajata, pri tem pa presenetila z zelo iskrenim zapisom. “Bolje, da poveva midva, kot da nekdo pripoveduje narobe. Nenavadno, ampak tako je. Na videz zapirava vrata, da bi jih morda nekoč znova odprla. Po štirih čudovitih letih, v katerih sva prepletala zasebno in poslovno življenje ter iskala mir in harmonijo v zasebnosti, se zdi, da tega nisva našla. Zato bova poslovno nadaljevala po starem, zasebno pa si bova vzela premor,” sta takrat sporočila.
Zadnja leta za Kutlića niso bila lahka. Na začetku leta 2024 so bili njegovi oboževalci zelo zaskrbljeni, ko je napovedal, da “izginja”, in se umaknil z glasbene scene. Nekaj mesecev pozneje je po družbenih omrežjih zaokrožil posnetek, na katerem poje in igra na ulici v Trstu.
Po tem se je za dalj časa umaknil tudi z družbenih omrežij, nato pa odprl nov Instagram profil pod imenom Marco Dolore ter priznal, da mu je preteklo leto veliko vzelo. Po letu odsotnosti se je vrnil na domačo glasbeno sceno z nastopom na Dori, kjer je predstavil pesem “Neopisivo”. Nedavno je nastopil tudi na festivalu “Cest is the Best”, po dolgem ustvarjalnem premoru pa predstavil tudi nov singel “Moram dalje”.