Tajči in Ante dobila veliko čast: nastopila bosta na svetovnem prvenstvu
Tajči in Ante Gelo bosta junija nastopila v navijaški coni svetovnega prvenstva v Dallasu. Pred več deset tisoč navijači bosta promovirala tudi lepote Hrvaške.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Njena za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Kitarist Ante Gelo je razkril, da se skupaj s pevko Tatjano Cameron – Tajči in skupino kmalu odpravljajo čez lužo. Nastopili bodo namreč pred navijači svetovnega nogometnega prvenstva v Združenih državah Amerike.
Koncerta bosta potekala 16. in 17. junija v navijaški coni v Dallasu v Teksasu, natančneje v prostoru FIFA Fair Park, kjer se bo pred tekmo in po njej zbiralo na tisoče navijačev.
“Srećaaaaaaaaaa. Igramo na svetovnem prvenstvu!” je na družbenih omrežjih navdušeno zapisal Gelo. Kot je pojasnil, je fancona v Dallasu izjemno velika in lahko sprejme približno 35 tisoč ljudi. Njegov bend bo imel pri tem posebno vlogo.
“Smo edini bend, ki tam nastopa v tistih dveh dneh, pred tekmo in po tekmi med Hrvaško in Anglijo. Na to gledamo tako, da želimo v prvi vrsti promovirati Hrvaško. Moj bend je odličen, sestavljen iz najboljših hrvaških glasbenikov, midva s Tajči pa sicer že na splošno veliko sodelujeva. Igrali bomo za vse, ki prihajajo iz Hrvaške, pa tudi za ameriške Hrvate ter vse ostale – Američane in tiste, ki prihajajo od drugod po svetu,” je povedal za Jutarnji list.
Poleg glasbenega nastopa želijo dogodek izkoristiti tudi kot priložnost za predstavitev Hrvaške mednarodnemu občinstvu. Zato bo koncert spremljala tudi posebna videoprojekcija. Gelo je razkril, da pripravljajo raznolik glasbeni program, prilagojen tako hrvaškemu kot ameriškemu občinstvu.
“Večinoma bomo igrali hrvaške uspešnice, del programa pa bo v angleščini, prilagojen Američanom. To je super, okoli tega nastopa sem zelo evforičen. Pomembno je tudi, da bo za nami na odru videoprojekcija, na kateri bomo predvajali fotografije in filme Hrvaške turistične skupnosti, kjer se vidijo lepote Hrvaške in naše morje … ker, čeprav vsi poznajo Hrvaško in nam vedno govorijo, kako smo čudovita država, jim pravzaprav želimo konkretno pokazati, kaj vse imamo,” je povedal.