Tri medalje za tekmovalce beltinskega judo kluba na državnem prvenstvu
V Preddvoru pri Kranju je potekalo državno prvenstvo mlajših kadetov in kadetinj (U16) v judu.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Zbralo se je 163 tekmovalcev iz 34 klubov. Tekmovanja so se udeležili tudi trije tekmovalci Judo kluba Klima Center Tratnjek Beltinci in se odlično odrezali.
Uspeh je dopolnil Rok Vlaović, ki si je v kategoriji do 81 kilogramov prav tako priboril tretje mesto in bronasto medaljo.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.