Ptujski klub potrdil primat v mlajših kategorijah
Dobro delo v Golf klubu Ptuj z mladimi igralci in igralkami je na državnem prvenstvu v Kranjski Gori dobilo tudi pozitivno rezultatsko konotacijo.
Za hitre novice, aktualne teme in zanimive vsebine izberite Svet24 za svoj prednostni vir na Googlu.
Nastavi
Na državnem prvenstvu v Kranjski Gori so Ptujčani osvojili štiri naslove državnih prvakov, ob tem so dodali še tri druga mesta in nekaj ostalih dobrih rezultatov. S tem so dokazali, da so trenutno najuspešnejši slovenski klub!
Ob teh uspehih, katerih tvorec je trener Adam Osmančević, so v Golf klubu Ptuj zapisali: »Ti rezultati so nagrada za trud, disciplino in predanost naših mladih igralcev. Ponosni smo na vsakega posameznika, saj vsak dosežek predstavlja pomemben korak v razvoju slovenskega golfa.«
Med deklicami do 8 let je naslov državne prvakinje osvojila Riva Ferjanič, med deklicami do 10 let pa je bila najboljša Mila Ferjanič. Uspeh je z drugim mestom med dečki U10 dosegel Aljaž Šmigoc. Popolno prevlado so pokazale ptujske mladinke do 14 let, saj je zmagala Iva Irgolič, druga pa je bila Aja Krajnc. Blizu medalj sta bili še Lejla Irgolič na četrtem in Corina Stela Kvas na petem mestu. Svoj talent in kakovost je na državnem prvenstvu ponovno potrdil Matija Škrut z zmago med mladinci U14. Ta uspeh je v isti kategoriji z drugim mestom dopolnil Pascal Keuc.
V Golf klubu Ptuj upajo, da bodo omenjeni mladi igralci v prihodnosti igrali tudi na največjih mednarodnih tekmovanjih.
Prijavite se na e-novice in bodite vedno na tekočem z novicami, dogodki in zgodbami iz vašega okolja.